• |
ide | kryesore

Arjola dhe Kelvi do zëvendësojnë dy moderatorët e Ora News

Paparazzi, Slider

Pak ditë më parë u bë e ditur se Arjola Shehu është në prag të nënshkrimit të marrëveshjes me Ora News për një program në këtë radiotelevizion.

Ndërsa për Kelvin prej muajsh përflitet se është larguar nga Top Channel.“Indeksonline” ka zbuluar se Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli shumë shpejt do t’i shohim së bashku në emisionin “Ditë e re” në Ora News.

Arjola dhe Kelvi do të zëvendësojnë Dajana Shabanin dhe Besmir Metanin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu