• |
ide | kryesore

Natalie Portman rikthehet në Marvel, do të jetë versioni femëror i Thor

Paparazzi, Slider

Natalie Portman rikthehet në sagën e “Thor” dhe bëhet një superheroinë. Aktorja që në dy filmat e parë të “Marvel” ka interpretuar astrofizikanen Jane Foster, dashuria tokësore e Thor, nuk deshi të merrte pjesë në episodin e tretë të sagës.

Tashmë ylli i Hollywood-it do të rimarrë rolin e të dashurës së superheroit të interpretuar nga Chris Hemsworth. Kësaj herë Jane do të jetë e afte të kontrollojë edhe çekiçin Mjolnir dhe do të transformohet në versionin femëror të Thor. Filmi “Thor: Love and Thunder” do ta ketë premierën në nëntor të vitit 2021.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu