• |
ide | kryesore

Moti merr një tjetër kthesë, vëmendje për ata që janë me pushime

Lajme, Të fundit

Deri në mesjavë moti do të jetë kryesisht me kthjellime dhe vranësira duke sjellë rrebeshe shiu, me të dukshme në zonat malore.

Pritet që nga dita e enjte dhe në vijim të ketë përmirësim të kushteve atmosferike duke bërë që moti i kthjellët dhe temperaturat e larta të rikthehen në vend.

Nga e marta pritet rritje graduale e vlerave termike duke bërë që termometri në fundjavë të ngjitet deri ne 34-35 gradë C.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu