• |
ide | kryesore

Tiranë/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 43-vjeçari (DETAJET)

Lajme, Të fundit

Një 43-vjeçar, shtetasi me iniciale E.K., ka ndërruar jetë sot në Tiranë në rrethana ende të pazbardhura.

Në njoftimin paraprak, Policia bën me dije se i ndjeri dyshohet se gjatë tentativës për të riparuar pompën e ujit në pronën e tij, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.


Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në rrugën “Brigada VIII”.

Grupi hetimor ndodhet në terren dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu