• |
ide | kryesore

VIDEO/ Situatë kritike nga zjarret në Shëngjin, alarm te pushuesit

Lajme, Të fundit

Është riaktivizuar vatra e zjarrit në malin e Shëngjinit në Lezhë. Terreni malor vështirëson izolimin e vatrës së zjarrit. Zjarrfikëset dhe policia ndodhen në terren.

Në ndihmë të tyre ka ardhur edhe ushtria, por edhe zjarrfikëset nga Tirana, Shkodra dhe Mirdita. ©LAPSI.al


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu