• |
ide | kryesore

VIDEO/ Çahet tubacioni i ujit në qendër të Tiranës

Lajme, Të fundit

Pamjet e mëposhtme i përkasin rrugës së Elbasanit në Tiranë, ku siç shihet, një sasi e madhe uji po derdhet në rrugë.


Me shumë mundësi bëhet fjalë për një defekt në tubacionin kryesor të ujit të pijshëm pasi në këtë rrugë prej disa ditësh po kryen punime.


7 Comments

  1. Fillun kok loqet mavi me avazin “sabotime”. E kan nis qe n46 dhe se harrojn dot. Vesi sdel me shpirtin po shko brez mbas brezi per halet.

  2. O kari sabotime nuk behen vetem ne 46,por salihu ka eksperiencen e duhur komuniste dhe neo komuniste dhe ti qe salihu te ka tredhur nuk mund te mendosh ndryshe,mos harro tritolin neper shtyllat e tencionit ne shekullin e ri nga zagaret si puna jote qe jane aktiv

  3. Kari te hyfte ne bythe!
    Tirana ne ate zone eshte pellembe e kamera o dylber mavi i turnit te pare, dhe nqs do kishte ndodhur ndonje “sabotim” sic edhe e ka permendur dylberi i turnit te III ne komentin e pare te ores 23:20′, atehere ai “armiku i kllases” do ishte mberthyer nga trupat e gjeneral Llesh Autikut sic edhe kane mberthyer per 2 ore gjithe protestuesit “cunat problematike” te opozites, por e verteta eshte komplet ndryshe o qelbesira komentues me pagese te pallati i kongreseve se edhe te UKT jane punesuar gjithe handikapatet dhe hajdutet si kudo ne administraten e buburrecave te EdDroges!

  4. o i paemer bythqi mavi me te sha robt e shpise se ke fare problem ,te qeveria e pedereve nuk duro. leku mbi gjithshka

  5. Bythelepirsat e salihut mbrojne salih karaxhic berisha,ky I fundit I pranon vete bemat e tij keta hane kar gjithe diten nga shpellkaret e salihut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu