• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gruaja përplas motorin në Tiranë, del dhe qëllon me shqelm të plagosurin

Lajme, Të fundit

Një aksident absurd ka ndodhur së fundi në Tiranë. Një grua ka marrë përpara me makinë një qytetar me motor, duke e plagosur atë. Si të mos mjaftonte, gruaja zbriti nga makina dhe e qëlloi me shkelma djalin e plagosur. Pamjet janë transmetuar në emisionin investigativ Stop, në Televizionin Klan. Aksidenti në minutën 08.22


6 Comments

    1. Kjo fshatarja duhet djegur e gjalle me benzine se ne burg se fuska njeri se qenka perfaqesuese e ripjerdhjes! ja kjo eshte policia e narkotrafikut qe vetem ne sherbim te qytetareve nuk eshte!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu