• |
ide | kryesore

Ndahet midis miqve pasuria e Mac Miller

Paparazzi, Slider

Vdekja e tij u përjetua me mjaft dhimbje si nga fansat e tij por edhe nga ish e dashura Ariana Grande.

Sipas Departamentit të Ekzaminimit Mjekësor-Kriminal në Los Anxhelos, reperi i ndjerë ka vdekur nga një mbidozë e e fentanilit, kokainës dhe alkoolit. Ndërsa së fundmi pasuria e tij është vlerësuar dhe është ndarë mes miqëve të tij dhe familjes së tij.


Vlera neto e vlerësuar e reperit arriti në rreth 11.3 milionë dollarë sipas dokumenteve të pasurive, raporton TMZ.

Ndërsa prindërit e tij dhe vëllai i tij, Miller Mçormick, do të marrin shumicën e pasurisë, miqtë e tij të ngushtë do të marrin shumë nga gjërat personale të yllit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu