• |
ide | kryesore

Video / Tronditet ringu në Shkodër, vdes boksieri bullgar

Sport

Boksieri bullgar Isus Veliçkov ka humbur jetën sot pallatin e sportit “Qazim Dervishi”. I riu ka ndërruar jetë pas përballjes në ring me boksierin durrsak Ardit Muja. Boksieri bullgar ka marrë goditje të rënda dhe për pasojë është rrëzuar në tokë. Pavarësisht ndihmës së parë dhe transportimit në spitalin rajonal të Shkodrës, Veliçkov nuk ka arritur të mbijetojë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu