• |
ide | kryesore

Atentati në Berat, dalin emrat e pronarëve të lavazhit

Lajme, Të fundit

Janë zbuluar emrat e pronarëve të lavazhit që qëlluan me armë zjarri ndaj qiramarrësve pasditen e sotme në qytetin e Beratit.

Mësohet se autorët e agresionit janë babë e bir, respektivisht shtetasit Vladimir dhe Xhoni Spahiu.


Konflikti me armë ka nisur për qiranë e një lavazhi, pasi pronarët kishin pretendime se qiramarrësit nuk paguanin në kohë.

Policia ka rritur të arrestojë dy persona, ndërsa vijojnë hetimet për të zbardhjen e plotë të arsyeve dhe rrethanave të ngjarjes. ©Lapsi.al

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu