• |
ide | kryesore

Reagon Liam pas lidhjes publike të Miley dhe Cody

Paparazzi, Slider

Miley Cyrus dhe partneri i saj i ri Cody Simpson, ditët e fundit kanë lëshuar në rrjetet sociale deklarata të forta dashurie.

Ata shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, edhe pse kanë shumë pak kohë bashkë.


Por çfarë mendon ish-bashkëshorti i Miley, Liam, për këto deklarata?

Një burim ka zbuluar për “Enews” se aktori e ka lënë pas atë histori dhe se nuk ka shfaqur në asnjë moment interes për të ditur se çfarë po ndodh me Miley.

Burimi ka shtuar se asnjë e re që lidhet me këngëtaren nuk e surprizon më Liam dhe se ai është i fokusuar vetëm në jetën e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu