• |
ide | kryesore

(VIDEO) Zjarr i madh në Shijak

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një magazinë është përfshirë nga flakët në “4 rrugët e Shijakut” pasditen e sotme. Nga zjarri nuk raportohet për persona të lënduar.


Shërbimet zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po shuajnë flakët. Shkaqet e zjarrit nuk dihen ende.


Nga të dhënat paraprake mësohet se në magazinën me pajisje elektrike janë shkaktuar dëme të mëdha materiale.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu