• |
ide | kryesore

Elisa Spiropali: Tirana sot është kryeqyteti më i mirë në rajon. Vazhdojmë përpara me Edi Ramën

Arkiva, Lajme, Të fundit

Elisa Spiropali ka hapur në Tiranë takimin “Ti Zgjedh”, me kandidatët për delegatë të Kongresit të PS-së, që do të zgjidhen me 16 nëntor.

Në fjalën e saj, ajo nuk i ka kursyer elozhet për kryebashkiakun Erion Veliaj teksa ka thënë se Tirana është sot kryeqyteti më i mirë në rajon. Më tej Spiropali sfidoi opozitën teksa i ftoi të përballeshin.


“Ne zgjodhëm të jemi një qeveri e përgjegjshme, jo për brezin që shkoi por për të rinjtë. E zgjodhëm këtë sepse PS nuk e ka qëllim në vetëvete pushtetin por mjet për të ndryshuar jetën e njerëzve. Mjafton të hedhësh sytë në Tiranë dhe e shikon ndryshimin. Madje mund të themi që është kryeqyteti më i mirë në Rajon. Nuk e kanë mendjen tek vendi por tek pushteti. I themi të vijnë të përballen me ne kur të jenë gati. Por nuk janë gati dhe ne do vazhdojmë përpara me Edi Ramën si kryeministër,“-tha ndër të tjera Spiropali.

30 Comments

 1. Gjergj Kastriot Skënderbeu ishte më i miri në Rajon, thoshte atëherë i gjithë Rajoni.
  Krye-ministri, krye-bashkiaku, krye-qyteti janë më të mirët në rajon, thotë Spiropali.

 2. Ka katunare plot qe e qijne, dhe eshte shume e mire per ta. Anej nga vijne, kjo i duket si borebardha. Rrot me rrot me suden.

 3. TIRANE SA TE KETE TE TILL TIPA SI PUNA E JUAJ PER FASADA POR ME BREKE SI TE SHUKRIUT DO JETE MIRE PER JU POR JO PER POPULLIN PERSHEMBULL PARA 3-4 DITESH AI LAL PLEHU I FIQEVE KESHTE PREGATITUR SIGURISHT NEPERMJET LEJEVE TE NDERTIMIT TE TOP- KANAL SE RREMUJEN E TRAFIKUN E BEJN VETE SHOFERET DHE MAKINAT SIPAS OLIGARKUT QE DUHET ME I Q… MAMAN SE PER NJE LEJE PALLATI SHESIN BYTHEN E JO POPULLIN QE SEKANE PROBLEM SE NE FAKT JU DONI QE MAKINA TE KENI VETEM JU JO POPULLI SEKTI I KEQ RILINDAS TE 2013 E NE VAZHDIM.

 4. Ne emrin e kujt flet kjo troja?
  Kush jane ato qe i japin voten nje shemtire te tille , 145cm femer, e zeze ,
  ‘familiare’ 🤮🤮🤮
  Prandaj na pranuan ne BE se kemi kryeqytetin me te zhvilluar ne rajon 🤮🤮🤮
  Me njerez si ju as ne WC nuk ta hapinMastruesit jane gjithmone shtatzene,

 5. po moj spiropidhe po ju e ndritet sa rini ka ikur nga shqiperia mes tyre edhe un sa esht paga minimale ne shqiperi sa ka pazarin pidhi jot I qelbet qe man era kerrm qe skishe as uj tu laje moj krye kara buce te qifsha ropt ju duheni zhdukur nga faqja e dheut ti lal buthqimi lal qazimi mos met lal ne kam.prej fares tuaj te flliqur po ke te drejt moj kurv se romunt neper europ punoin po ne djemt shqiptar 3 muaj edhe ate tja dim.per nder Qeveris se Sali Berishes se keni 6 vjet qe talleni me popullin dele po ju duhet tu qish me rrranj eme far. e fis u hapen negociatat sot u hapen negociatat mot lat kokrren e, namit tu hap kamet jumse negociatat sa te jeni ju ne pushtet puthu pe paskal milon

 6. Tiranen e bejen maloket qe punojen me lopat gjith diten per pes dollar
  Ju shushunja po I pini gjakun o te qifsha Edvinin ne byth
  Mallkuar qofshin

 7. Pres nje pergjigje per nje pyetje qe po me mundon ; KETO MONSTRA A KANE LINDUR TE TILLE NGA NENA APO JANE BERE NGA NENA PARTI ?

 8. Një vërejtje Lapsit.Mos i publikoni këto masturbohen të një njeriu të keqpërdorur. Një ditë edhe kjo do të shpallet armike.Aq di, aq i thonë dhe aq thotë.

 9. Shume vete ketu e marrin seriozisht ket marioneten. Puna e saj dhe e shume te tjereve eshte te bejne gam gam, kjo eshte kontrata qe kane me zdapin drogaxhi qe ti beje milionere duke vledh taksat tona dhe me fitimet e shitjes se droges. Ajo vete edhe te tjeret e dine shume mire qe ja fusin kot si kau peles por ate pazar kane bere, keshtu qe e bejne faqen e gojen byth e pjerdhin e dhjesin gjithe diten nga goja. Jane thjesht skorie, kerma njerez pa dinjitet.

 10. O e peshtire Spiropali , o eneveriteshme spiropali ,onjeri PA personalitet mendon se njerezit Jane budallenj te besojne brockullat e tua hajdute e doganave . Rilindasit e kryeM…. Jane maskerenje ,genjeshtar osé pula me sermonele

 11. O e peshtire Spiropali , o eneveriteshme spiropali ,onjeri PA personalitet mendon se njerezit Jane budallenj te besojne brockullat e tua hajdute e doganave . Rilindasit e kryeM…. Jane maskerenje ,genjeshtar osé pula me sermonele

 12. Nuk thote dot Shqiperia por thote Tirana sikur i ka punesuar veliaj.

  Hajdutja dhe kck istja e 5 milion $

  E di kjo se ku ishte kur Shqiperia po futej ne NATO?
  Po kur po liberalizoheshin vizat per popullin duke zhdukur nje here e mire korrupsionin ne ambaada?
  Po kur ndertohej Porti Aereoporti
  Rruga E Kombit Elbasanit Kapeshtices Kakavijes Vlore e gjithe bregu i jugut Linjat dhe n stacionet e TN .
  Keta kane bere vetem pune bashkie
  Trotuare peme se e gjeten cdo gje pothuaj te ngritur.
  Babai i le femijes nje shtepi 3 kate ndersa femija mburret ne lagje se sa bukur rrethimi rrugica dhe shatervani.
  Keshtu i bie kesaj.
  Por ju moj zonjushe e nxite faqen e ketij vendi me kriminelet ne parlament e neper qeveri e bashki e kudo. E mbushet vendin me droge dhe tani po mbushni burgjet me te rinjte qe po e korrin dhe gjysma tjeter qe nuk merret dot me ate pune po ia mbath ku te mundet duke fjetur me plasmase neper rruget e Europes.
  Turp te ju vije qe dilni neper ekrane. Populli i ndershem ju urren ne skaj.

 13. a e mbani mend ne kohe te dylberit kush futej ne parti kurvat katunaret dhe njerzit pa dinjitet dhe injorante e njejta situate eshte e njejta propagande shqiperia fanar ndricues

  1. Pas 90 e kuptuam se sa shumë e kishim dashur PPSH, sepse krijuam rreth 100 parti dhe pothuaj 3/4 e shqiptarëve janë antarë të ndonjë partie.

 14. Tirana ja ka kalur dhe PArisit, Londres, Romes, Amsterdamit etj ti thu ne Ballkan. Ik sa me shpejt ke doktori te nderroje dozen e ilaceve o kare se qenke rendu me shume

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu