• |
ide | kryesore

Video/ Raffaella Fico trondit Balotellin me anën B: ish-i dashuri nuk i reziston komentit

Sport, Video

Raffaella Fico është e dedikuar mbi format e saj trupore dhe stërvitet rregullisht për ti mbajtur në nivelin e duhur. Italiania, modele e shoëgirl, ka postuar një video në të cilën i dedikohet ushtrimeve që i takojnë pjesës së pasme të trupit në palestër. Natyrisht një fluks pëlqimesh e komentesh, por mes tyre spikat edhe ai i Mario Balotelli, i ati i të voglës Pia, që nuk ka përdorur lojëra fjalësh: “Mami, cfarë b**he”, ka shkruar sulmuesi i Brescia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu