• |
ide | kryesore

David Guetta shfaqet me të dashurën e re (Foto)

Paparazzi, SliderDJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vjet më e re, duket se po shijojnë pushimet në Miami Beach.

Ata janë kapur mat në momente intime. Ndonëse fotot janë kapur pa mendje, Jessica shfaqet shumë ne formë, seksi dhe bombastike.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *