• |
ide | kryesore

Tayna publikon hitin më të ri

Paparazzi, Slider

Pa lajmëruar askënd më herët, reperja Tayna i ka surpizuar të gjithë fansat e saj me këngën e re të titulluar “Sorry”.

Vetëm pak orë pas publikimit, kënga ka arritur mijëra klikime në Youtube dhe me siguri do t’ju fiksojë sapo ta dëgjoni.


Momentalisht, reperja ka publikuar vetëm audion e projektit të saj të ri dhe ende nuk dihet nëse do të kemi edhe një klip.

Kujtojmë se vetëm një muaj më parë, Tayna publikoi këngën “Sicko”,

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu