• |
ide | kryesore

Ermal Mamaqi rikthehet në TvKlan me një dokumentar

Paparazzi, Slider

Mamaqi u shpreh se shkak u bë filmi “I Love Tropoja”, i cili është gati për të dalë në treg.


Tani filmi ka përfunduar dhe me sa duket Ermali  ka vendosur të rikthehet në “TV Klan”.

Nëpërmjet një postimi në Instastory ai ka treguar se së shpejti në këtë televizion do të transmetohet një dokumentar mbi filmin.

Aty do të tregohen të gjitha prapaskenat e filmit dhe aktorët do të zbulojnë të pathënat.

Ditën e sotme Ermali zbuloi se për realizimin e filmit iu deshën 700 mijë euro, tre fishi i shpenzimeve të filmit “Dy gisht mjaltë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu