• |
ide | kryesore

Publikohet bashkëpunimi i Tayna dhe Mozzik

Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme në internet doli kënga e Mozzik dhe Tayna.

Ndonëse, “Edhe ti”, ishte planifikuar të publikohej më 28 janar, dikush iu ‘prishi punë’ dhe dyshja u detyrua të publikojë bashkëpunimin më herët.

Momenti ka ardhur dhe kënga sapo ka dalë në Youtube.

Ashtu siç tha edhe Mozzik, ky projekt muzikor me siguri do të kthehet në një mega hit dhe pritet që të dëgjohet kudo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu