• |
ide | kryesore

Rudina Dembacaj flet për divorcin dhe lidhjen e re, ‘Jam e dashuruar kokë e këmbë’

F1, Paparazzi

Ndarja e Rudina Dembacaj nga partneri i saj bëri bujë të madhe në media.

Për të folur për këtë gjë Rudina ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “Rudina” aty ku tregoi gjithçka, që nga ndarja, mënyra se si ia treguan vajzës si edhe marrëdhënien që ka tashmë me Aleksin. Aktorja dhe moderatorja rrëfeu në studio se ndarja erdhi pasi lidhja në çift nuk po funksionnte më. Rudina tregoi më të tej se ndarja nuk ishte aspak e lehtë sidomos kur në mes është nje fëmije, për të cilën kanë kërkuar ndihmën e një psikologu.


“Asnjë ndarje nuk është e lehtë sidomos kur në mes është një fëmijë. Fati nuk ishte i tillë, vendosëm të divorcoheshim. Ne si dy të rritur duke dashur akoma më të mirën e njëri-tjetrit morëm këtë vendim pasi pamë që lidhja nuk po funksiononte më. Ne jemi të dy pranë Viktorias, në ccdo festë e ditë të lumtur të saj. Ne kemi kërkuar ndihmë të specializuar, psikologia e saj na ka thënë se Viktorja nukka kaluar asnjë ditë të trishtuar.

Rudina foli për herë të parë edhe për romancën me Mark Frrokun për të cilin u shpreh se është e dashuruar kokë e këmbë. Aktorja tha se është shumë e lidhur me 3 fëmijët e Markut, ashtu sicc ai është me vajzën e aktores, Viktorian.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu