• |
ide | kryesore

Olti Curri thumbon Alketa Vejsiun nga skena e “Top Talent 3”

Paparazzi, Slider

Nata e parë e Top Talent 3, pati momente plot spektakël, por disa prej tyre ishin edhe me debate forta mes konkurentëve  dhe anëtarëve jurisë, ku një prej tyre ka qenë ai midis Olti Currit dhe Aurorës, konurrentes qw çeli garwn dhe konkurron pwr prezantim. Gjithçka ka nisur teksa konkurentja i ka kthyer përgjigje kritikave i ka bërë Olti Curri mbi mënyrën sesi ajo prezantonte skenë. Por kjo nuk i ka pëlqyer aspak Currit, i cili përmes konkurentes ka shigjestra dhe goditur njëherëza Alketa Vejsiun dhe modelin e saj të prezantimit. “Nuk the asgjë re, the atë hapje do bëntë çdo spikerere nga mosha 18 deri 88 vjeçe” – tha Olti, ndërsa konkurentja u shpreh se është origjinale dhe nuk ka kopjuar askënd. Por, u duk sikur fakt ky moment ka ndezur edhe reagimin e influecerit, teksa Aurora këmbënguli se prezantimii saj ishte pjesë e formatit spektaklit. “Mos u mbro. Ti pas 5 vitesh mund prezantosh edhe festifalin TVSH, por thjesht do ndërrosh fustanet dhe do këndosh për veten tende” – tha Olti Curri duke ironizuar Alketa vejsiu, pas debatit përfshiu median fill pas festivalit TVSH muajin dhjetor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu