• |
ide | kryesore

Shkëputja e energjisë shkakton radhë të gjatë në Qafë-Thanë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një shkëputje e energjisë elektrike ka sjellë probleme në pikën e kalimit kufitar të Qafë-Thanës.


Mësohet se në këtë dogana është krijuar radhë e gjatë mjetesh që presin për të kaluar kufirin, si në hyrje, por dhe në dalje.


Shkëputja e përsëritur e energjisë ka sjellë një defekt në sistemin kompjuterik në palën maqedonase.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu