• |
ide | kryesore

Arsyeja/ Edi Rama lë në mes emisionin e Sokol Ballës

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama u largua pa u mbyllur emisionin “Real Story” i gazetarit Sokol Balla në News24. Kreu i qeverisë kërkoi leje për t’u larguar pak më shpejt nga emisioni, duke zbuluar se sonte feston ditëlindjen e vajzës së tij.

“Do iu kërkoj leje, se do iu lë pak më shpejt, pasi kam ditëlindjen e vajzës dhe nuk mund të mungoj. Herët e tjera Linda më justifikon, por këtë radhë nuk mundet”, – tha Rama i cili qëndroi deri rreth orës 22.00 dhe më pas u largua. ©LAPSI.al


12 Comments

  1. Propozoj qe ditelindja e Reas te bjere cdo te marte dhe e Zahos cdo te enjte. Meta mund te nxjerri nje dekret per kete pune se do i behet qejfi dhe shkulakit.

  2. Me i ndyri ne mes tyre ishte LELA para ca kohesh e lexoja me kenaqesi tani si afrohem fare Politikos turp cfare servilizmi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu