• |
ide | kryesore

Katy Perry-t i bie të fikët gjatë “American Idol 2” (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Këngëtarja e famshme Katy Perry ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në tokë gjatë episodit të ri të “American Idol”. Ky spektakël po xhironte audicionin e tij të radhës në Sunriver, Oregon kur krejt papritmas ndodhi incidenti që frikësoi pa masë të pranishmit. Këngëtarja humbi ndjenjat pasi në godinë kishte një rrjedhje gazi. Xhirimet janë ndërprerë dhe autoritetet përkatëse erdhën menjëherë për të inspektuar vendin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu