• |
ide | kryesore

“Alo Edi jam!”/ A e dini çfarë shkruan Rama kur qytetarët i qajnë hallet (FOTO)

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka bërë zakon që pasditeve tashmë të marrë në telefon qytetarë që kanë shkruar për hallet e tyre në platformën “Shqipëria që duam”. E teksa ata i flasin për problemet e tyre, Rama shihet që shkruan mbi disa fletë.


Logjika e do të mendosh që ai mban shënime për atë që i thonë, por në fakt e vërteta është ndryshe. E ka zbuluar vetë kamera e ERTV gjatë telefonatave të së enjtes.


Rama vetëm shkarravit mbi disa lista pikturat e artit të tij. Rama është i njohur për vizatimet e tij mbi axhenda. Me këto madje ka hapur edhe ekspozita. ©LAPSI.al

PIKTURA TE PUBLIKUARA NE TE KALUAREN

Résultat de recherche d'images pour "pikturat e edi rames" Résultat de recherche d'images pour "pikturat e edi rames" Résultat de recherche d'images pour "pikturat e edi rames" Résultat de recherche d'images pour "pikturat e edi rames"

11 Comments

 1. Çfare mashtruesi eshte ?Ordiner i gjithi,palaço njeri !60000 qytetareve u kemi sherbyer sot tha ?!?!?!Imagjino se sa mashtrues eshte ?
  Njerzit,para njesive bashkiake ne Tirane i keni nga ora 05.00, ne radhe, ngjitur me njeri tjetrin e askush nuk flet me ta deri te nesermen e dites tjeter !!!
  Po vdesin per buke,o plehre njeri ?Eja te njesia administrative nr.11,shiko o pleh njeri,se mediat i ke tredhur me kohe ti !Radhe pafund,ne kerkim te asgjese qe tall menderen e te besojne se po u jep ndonje pako,per te shtyre ndonje dite !Mashtrues i paturp,gallof njeri i pandreqshem!Hajdut i lindur.

  1. Nuk eshte i cmendur joooo. Ky eshte maskara dhe hajdut, genjeshtar i neveritshem dhe i pafytyre. Ky ka te gjitha vetite me negative qe mund te kete nje qenje frymore. Budallenj jemi ne qe e durojme…

 2. Shume spektakel i neveritshem. Nuk arrita ta ndjek me shume se dy minuta, megjithese doja te shikoja pak dritaren sepse dje transmetimi qe u be “live” ne darke, ia nxori te palarat kur pa e patur mendjen nxoren dritaren nga ku kuptohej qe ishte dite. Sot paskan nxjerre nje te palare tjeter me zhgarravinat qe ky ben nderkohe qe njerezit ankohen. Ne fakt nuk e ka ky fajin, por se pari njerezit qe e konsiderojne pronar te parave te buxhetit qe mbushet me taksat tona dhe se dyti stacionet televizive qe transmetojne kete budallallek te papare. Prite tani kur te dalin injorantet mavi dhe ta mbrojne shefin e tyre sikur ato leke po dalin nga llogarite e tij personale te mbushura nga leket qe ka vjedhur deri me tani. Se si perfundojne ky sojsorollop “lideresh” ka mjaft shembuj ne bote duke filluar nga Musolini, Hitleri, Caushesku Ghedafi, Sadami, e duke perfunduar me Maduron per te cilin DASH ka vene sot nje cmim prej 15 milione dollaresh per ata qe informojne per te bere te mundur arrestimin e tij

 3. Hahaha akoma e besoni . ca robsh jeni o qyqer. vet e ka nxjer. vet e ka bere. pra mos u merni me mua. pse kush ja ka nxjer spiropali. hajde mendje hajde. a shqipo shqipo. futini nga nje dore te nxehuri ziuni me veten. heren tjeter do ta nxjeri veten me pjate me mall pastaj me top ne dore…..varet si do ta ket oreksin.

 4. Me kete mut mos u merrni me se po e trazuat qelb dynjane ,ky e ben me qellim cdo gje te lige qe ka bota qe njerezit te merren me ate eshte komplet I cmendur skizofren ,narcizist , I pelqen kur terheq vemendje, qe njerezit te harroje hallet e perditshme ,dhe te merren me krye halene, njerezit hallexhinj s kane buke te hane ky zaberhan tall bythen ,jemi te forte si popull qe durojme kete funderine te njerezimit .

 5. Tre pikturat e fundit tregojnë përçudnimin e gjëndjes tënde mendore o Edi. Njerzit ty te urrejnë, kurse une ndjej keqardhje. Shpirti ka rëndësi dhe jo nje grusht me lek apo pushtet i përkohshëm qe ke …. Atë që keni bërë ju, të ktheheni kundër Zotit të madh është e tmerrshme, ju idenë nuk e keni ku jeni futur, e paguan ne pafundësi 🙁

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu