• |
ide | kryesore

Kthehet në meme fustani i gjelbër i Mbretëreshës Elizabet

Paparazzi, Slider

Të dielën, në një transmetim live, Mbretëresha Elizabeth foli për situatën e koronavirusit. Fjalimi ishte serioz dhe ngushëllues, por monarkja veshi një fustan të gjelbër që brenda pak orësh u përdor si një ekran i gjelbërt që lejon manipulimin e çdo lloj imazhi mbi të.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu