• |
ide | kryesore

Infektohet me Covid-19 babai i Rihannes

Paparazzi, Slider

Së fundmi me koronavirus është infektuar edhe babai i Rihannës i cili nuk i ka patur marrëdhëniet e mira me të bijën prej vitesh.


Ronald Fenty është divorcuar nga nëna e Rihannës Monica, kur këngëtarja ka qenë adoleshente.


Rihanna ka shprehur publikisht se ka qenë prezente në dhunën që i ushtronte babai të ëmës. Madje ai është futur shesh herë në telashe edhe për shkak të përdorimit të kokainës. Ronald ka treguar se e bija nuk i foli për vite.

Por pavarësisht këtyre, Rihanna i ka ardhur në ndihmë babait të saj dhe është përpjekur që ai të shpëtojë nga koronavirusi.

“Vajza ime po më kontrollon çdo ditë. E dua shumë! Ajo bëri shumë për mua dhe e vlerësoj. Kam frikë, mendova se do të vdisja”, u shpreh Ronaldi dhe tregoi se Rihanna i kishte blerë dhe një respirator.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu