• |
ide | kryesore

Tragjike në Berat/ 77-vjeçari me 2 nipat humbin jetën brenda në pus

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një i moshuar bashkë me dy nipat humbën jetën në një pus, në fshatin Dushnik të Beratit.


Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm.  Si pasojë e asfiksisë, humbën jetë Kamber Hoxha, 77 vjeç, Neim Hoxha, 46 vjeç si dhe Gentjan Golashi 45 vjec (Njëri prej viktimave Kambeberin e kishte xhaxha, e tjetri dajë). Pusi, në oborrin e kësaj shtëpie, ishte i bllokuar prej disa vitesh, ndërsa gjyshi, Kamberi, kishte hyrë për ta pastrua.


Por pasi është bllokuar, në ndihmë të tij kishte hyrë Gentjani, i cili për pasojë gjeti vdekjen. Po ashtu, pas tij u fut edhe Neimi, i cili doli nga pusi në gjendje kome, ndërsa ndërroi jetë rrugës për në spital.

2 Comments

  1. NGUSHLLIME FAMILJES,TE MJERET PER NJE KAFSHAT BUKE KANE PUNUAR ,KURSE EDI RAMA DHE LAL ERI I VJEDHIN SHQIPËTARET ME MILIONA EURO NE VIT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu