• |
ide | kryesore

Atentat me armë në Mamurras, 2 të plagosur

Lajme, Të fundit

Dy persona kane mbetur të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Mamurras.


Të plagosurit janë nisur drejt spitalit të traumes në Tiranë.


Mësohet se të plagosur kanë mbetur një 21-vjeçar i identifikuar si Elton Zyka dhe Klevis Lika 40-vjeç.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për zbardhjen dhe kapjen e autorit.

Nuk dihet ende shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë, ndërsa policia ka ngritur postblloqe për të kapur të dyshuarit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu