• |
ide | kryesore

Rinas/ Publikohen oraret e fluturimeve të riatdhesimit nga 29 maji në 3 qershor

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Air Albania ka publikuar sot oraret e fluturimeve me avion për riatdhesim, nga data 29 maj deri në 3 qershor


Fluturime të kësaj natyre bëhen për qytetarët shqiptarë dhe të huaj që synojnë të kthehen në vendet e tyre, mbetur të bllokuar prej mbylljes së kufijve prej pandemisë. “Për çdo informacion shtesë ju lutem kontaktoni në: +35542246000”, njofton kompania ajrore.


ImageImageImageImageImageImage

© SYRI

1 Comment

  1. Po pse vetem ju dini te beni riatdhesim , po fluturuan me ju sju ze virusi dhe po fluturuan me kompani te tjera i zenka virusi . pazare te shpifura klienteteliste , monopoliste te airalbanias kompani qeveritare me 10% aksine shtet dhe 90% miks allaturka . lerini dhe kompanite e tjera te punojne dhe te kete cmime me te lira dhe mos te zihen shqiptaret per vende se po beni monopol gjithshka , edhe oksigjeni ju ka mbetur pa e llogaritur …….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu