• |
ide | kryesore

Çpo ndodh mes Mozzik dhe Loredanës

Paparazzi, Slider

Tre ditë më parë, reperi Mozzik udhëtoi drejt Zvicrës për të takuar të voglën e tij Hanën, të cilën nuk e kishte parë prej 3 muajsh për shkak të karantinës.
Në rrjete sociale nuk munguan pozat e ëmbla baba e bijë, si dhe videot e bisedave të tyre që na i shkrinë zemrat. Reperi po e shijon në maksimum kohën me vajzën e tij, me të cilën ka kaluar edhe festën e Bajramit.
Mirëpo, e dinit se ai ka qëndruar jo vetëm me Hanën, por edhe me Loredanën?
Kanë qenë postimet në Instagram që kanë nxjerrë zbuluar dyshen dhe fansat u bënë kuriozë të dinë se ç’po ndodh tashmë mes tyre.

Pasi Mozzik publikoi dje foto me Hanën në llogarinë e tij, Loredana ka ndarë sot foto të sajat dhe të Hanës nga i njëjti ambient.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu