• |
ide | kryesore

Gjendet i mbytur një 37-vjeçar në Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Durrësit njoftoi se rreth orës 19:40, në sektorin “Rinia”, në largësi rreth 5-6 metra nga bregu i detit është konstatuar i mbytur shtetasi A.B., 37 vjeç, banues në sektor “Rinia”.

Pas nxjerrjes në trupit në breg nga shërbimet e Policisë dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Policia thotë se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon identifikimin e personit dhe shkaqet e ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu