• |
ide | kryesore

Me jelek antiplumb në Kosovë? Rama: Dje nuk ua provoj dot, për sot ua kisha provuar me qejf…Mos i sillni këtu lajmet nga puseta e Saliut

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka folur gjatë në një bashkëbisedim me gazetarët në Prishtinë pas mbylljes së vizitës së tij në Kosovë që kishte si arsye kryesore ngritjen e akuzave nga zyra e Prokurorit të Specializuar (ZPS) për Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kreun e PDK-së Kadri Veseli.

Gjatë bashkëbisedimit, kryeministri Edi Rama i është përgjigjur dhe një pyetjeje të ngritur pas lajmeve në mediat kosovare se ishte veshur me jelek antiplumb gjatë vizitës së tij.


“Dje nuk ua provoj dot, për sot ua kisha provuar me qejf. E dini që nuk e kam problem trupin tim. Këto janë nivele… Më lini kur të shkoj në Tiranë të dëgjoj këtu, mos i sillni deri këtu lajmet nga puseta e Saliut. Antiplumb…”, tha Rama.

13 Comments

 1. ky asht ba si manikin, duket sikur me qen prej kallcuku, si na mallok fatos nano e na solli ket robqir e sna hiqet me tani, se psikopatet jan te veshtire me i heq, do e cmendi komplet shqiperine pastaj do vdesi i qet, se ky eshte misioni qe e ka urdheruar djalli, se per ate punon ky

 2. O-ishemtuar ,o idroguar, ti dallohesh qe nga kilometra larg qe ke veshur jelekun.Ti mashtron te vdekurit dhe jo te gjallet.

 3. Eshte semundje mbi semundjet e ndyra qe ai i cili i mbart akuzon ose kerkon t’ia u ngjis te tjereve.
  Nese nuk me besoni kerkoni koment per rastin ne fjale nga gjithollogu kompetent Namyti Kritaq Llumi.

 4. Paraqitja ne kete foto, por dhe shprehja psiqike e fytyre nxirit, e shpreh mese miri se nen lekuren e xhaketes e rendon anti plumbi i shpirtit tinezar qe e pershkron kete faqe zi. Kush ka mendim tjeter, pa e pare kete portret , eshte tjetersues i pamjes rreale te nji idioti qe ka marre persiper shume gjera, por qe asnjeren se ka bere, por vetem qellimet e tija e te bandes rilindase per te xhvatur sa me shume.

 5. Nga fotoja duket jo jelek por jorgan antiplumb .
  hahahaha … lepurushi ka bo euro dhe ka frik nga vdekja , do qe ti shijoje kurva .

 6. Babezia per pushtet e para’ , tashme te detyron te kesh frike edhe hijen tende o i gjati ine .
  Nga se ke frike o i gjati ine ? Populli ty te do ,dhe te respekton se ti shtepiat ja mbron , rrogat ua rrit e taksat ua ul .
  Ça te shqeteson o i gjati ine ? Me qe ra fjala , ke te fala nga Kadriu , ai i Saliut . Jo Sales por Protopapes .

 7. kur e imagjinon se keta rilindasit dhe bejne femije, sjellin genin e tyre ne toke per vazhdimesi, qia robt sa trishtohesh

 8. Ja shikoni keta lakuriqet kinez te salihut qe cirren per antiplumbin gjoja qe kishte rama,dhe argumentin qe perdorin shpellkaret lakuriqe si ketu e ne kosove eshte xhaketa e gjate,kur dihet qe antiplumbi eshte i shkurter apo jo o xixa lepirsi i bythes se salihut

 9. Dhe sot unë po bëj publike numrin e dosjes së Edvin Ramës të dënuar në Paris, në vitin 1993, që është AL.1961138/A.

  Ndaj sot unë i bëj thirrje Prokurorit të Përgjithsëm që ti kërkojë Ministrisë së Drejtësisë Shqiptare, të bëjë identifikimin e numrit të dosjes së Edvin Ramës, të cilin unë e akuzoj si njeri që është burgosur në Paris për vjedhje të ikonave.

  Ti merren gjurmët e gishtave me emrin Edvin dhe t’ia dorëzojë Ministrisë së Drejtësië franceze dhe jo policisë franceze.’

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu