• |
ide | kryesore

Rrebesh në Dhërmi (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Rrebesh në Dhërmi. Reshje të forta shiu raportohen në jug të vendit. Prishja e kohës ishte parashikuar nga sinoptikanët dhe pritet te vazhdojë der në ora 3 të drekës. Edhe mbrëmjen e djeshme Dhërmiu u godit nga nje stuhi ere që zgjati përreth 40 minuta, në perëndim. ©Lapsi.al 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *