• |
ide | kryesore

VIDEO/ Pogradeci përmbytet në mes të verës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një rrebesh i fuqishëm përfshiu Pogradecin paraditen e së dielës duke shkaktuar probleme të shumta.


Disa nga rrugët kryesore u përmbytën për shkak të ujit dhe daljes jashtë funksionit të kanaleve kulluese.


Disa nga pamjet i ka publikuar edhe ish-deputeti i PD-së Klevis Balliu që akuzoi qeverinë se në 8 vite e ka lënë në harresë Pogradecin. ©LAPSI.al

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu