• |
ide | kryesore

VIDEO/ I riu shqiptar dhunohet barbarisht në mes të rrugës në Treviso

Arkiva, Lajme, Të funditPolicia italiane ka identifikuar njërin nga autorët e rrahjes brutale të një 21-vjeçari shqiptar në Treviso.

Gjithçka ndodhi mbrëmjen e së premtes kur shqiptari me iniciale K.E. u dhunua me sende të forta duke bërë që të përfundojë në reanimacion.

Në pranga është vënë një 23-vjeçar nga Senegali ndaj të cilit rëndon akuza e “tentativës së vrasjes”.

I riu shqiptar u transportua në spital në gjendje të rëndë për jetën me fraktura në në kokë dhe gjoks. Mbeten të paqarta cilat janë arsyet e ngjarjes. ©LAPSI.al

https://www.youtube.com/watch?v=MPfH0iTnzFw5 Comments

  1. Jam i sigurte qe shumica e kane filluar artikullin me ne mendje komentin “te qifsha racistet italiane” dhe e kane mbyllur me “te qifsha bythe-zinjte e mutit”.

  2. Ka me raciste se ne Shqiptaret? Pyetja qendron sa mundesi ka te rrihesh kaq shume kur shikon punen tende? Shume rralle ndodh qe te rrihesh per kot

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *