• |
ide | kryesore

Fjalori i papërshtatshëm i fshin foton nga Instagram, Arbenitës

-Instant, Paparazzi, Slider

Instagrami nuk të lejon të përdorësh çdo lloj fjalori, madje nga ky rregull i fundit nuk shpëtojnë as persoanzhet e njohur. Modeles shqiptare, Arbenita Ismajli i është fshirë një postim i fundit nga Instagrami, për shkak të fjalorit të pahijshëm që ka përdorur për përshkrimin e fotos.Megjithëse modelja e njohur ndiqet nga një numër i madh ndjekësish, Instagrami nuk e ka toleruar, por menjëherë ia ka fshirë postimin. Foto provokuese me rroba banje, Arbenita i postoi edhe në Story-n e saj duke shpjeguar se platforma e ndjekur aktualisht nga mijëra përdorues ia ka fshirë postimin për shkak të mbishkrimit me një fjalor të papërshtatshëm.


1 Comment

  1. Hahaahhahhahahaha… Tani fjala kurve duhet zevendesuar me ” femer qe ka me shume se nje partner, eshte shume rehat me trupin e saj, dhe nuk pranon te posedohet nga vetem nga nje mashkull. Shpeshhere disponimin mbi trupin e shkemben perkohesisht me te mira materiale”. Policia e gjuhes ne funksion te plote.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu