• |
ide | kryesore

Reperi amerikan mbështet Kanye West si president

-Instant, Paparazzi, Slider
 Komediani dhe reperi Nick Cannon përkrah  Kanye West në garën për president.

Nick ishte në aeroportin e Los Angeles të premten kur reporteri e pyeti se çfarë mendonte për kanditaturën e Kanye për president të SHBA. Ai u përgjigj: “Unë e dua atë!” Mendoj se Amerikës i duhet një njeri me ngjyrë në Shtëpinë e Bardhë”, duke treguar se kjo është arsyeja pse është në ekipin “Kanye 2020”.

 


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu