• |
ide | kryesore

Dalin imazhet nga vrasja e Bujar Çelës

Lajme, Të fundit

Bujar Çela u vra ditën e djeshme në një lokal pranë hyrjes në rrugën e Peqinit.


Në njërën prej fotove të mëposhtme Bujar Çela duket teksa po pinte kafe dhe ky është momenti ku njëri nga autorët e qëlloi nga makina. Në foton e dytë Bujar Çela ndodhet i shtrirë në tokë. Pasi e qëlluan nga makina, por nuk e vranë, ai tentoi të ikte duke u ngritur në këmbë. Në këtë moment u qëllua prej dy autorëve të tjerë, të cilët u larguan në momentin që u siguruan për vdekjen e Çelës.


Bujar Çela është vëllai i të shumëkërkuarit Talo Çela, i cili është një personazh i famshëm të botës së krimit në Elbasan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu