• |
ide | kryesore

Ribashkimi virtual i Brad Pitt dhe Jennifer Aniston po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston u bënë bashkë në ekran për herë të parë pas kaq shumë kohe, të enjten në një interpretim live të filmit “Fast Times At Ridgemont High” dhe tashmë video e tyre po bën xhiron e rrjetit. Aktori 56-vjeçar mori rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi Reinhold, 63 vjeç, ndërsa ish-gruaja e tij Jennifer, 51, luajti mbretëreshën seksi të shkollës së mesme Linda Barrett, portretizuar nga Phoebe Cates, 57. Pitt dhe Aniston ndanë një ekran së bashku gjatë sekuencës së filmit që zhvillohet pasi Brad arrin në një party në pishinë të organizuar nga motra e tij e vogël Stacy Hamilton, e luajtur nga aktorja fituese e Oscar-it, Julia Roberts, 52. Morgan Freeman, 83, i cili rrëfeu ngjarjen duke lexuar një tekst të zgjedhur të skenave, përshkroi se si Stacy u kthye në shtëpi, ndërsa Brad ishte në banjë i zhveshur. E gjithë skena e imagjinuar krijoi mjaft humor në mesin e aktorëve të cilët nisën të qeshnin.


“Çkemi Brad, e di që gjithmonë kam menduar që je shumë i këndshëm. Kaq seksi, hajde tek unë”, thotë Jennifer duke lexuar një pjesë të skenarit.


Pitt and Aniston shoqëroheshin nga aktorët e njohur si Roberts, Freeman, Sean Penn, Matthew McConaughey, Jimmy Kimmmel, Ray Liotta, Shia LaBeouf dhe Henry Golding.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu