• |
ide | kryesore

Dibër, ndërron jetë duke punuar elektricisti 60-vjeçar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një elektriçist ndërroi sot jetë duke punuar në Dibër.


Nuk bëhen shumë detaje me dije për ngjarjen e rëndë. Deri tani mësohet se i ndjeri ishte 60 vjeç dhe kishte inicialet Y.L.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu