• |
ide | kryesore

Kim K hedh poshtë aludimet për ndarje, kalon mbrëmjen me Kanye West (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Stil

Kim Kardashian ka hedhur poshtë të gjitha aludimet për nje ndarje nga bashkëshorti i saj, reperi Kanye West.

Kim përmes një postimi  në rrjetin social Instagram, ka hedhur disa foto ku shihej së bashku me reperin.Çifti ishin së bashku ne dasmen e miqve te tyre. Në fotografinë e postuar shihen vetëm këmbët e dyshes, teksa mes tyre ndodhet një çantë dhe një pije. Pak kohë më parë u raportua  se Kim ndihet e pafuqishme, ndërsa është e gatshme për divorc.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu