• |
ide | kryesore

Rama në delir: Ne jemi e mira e vetme në politikën shqiptare

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka nisur fjalën e tij në mbledhjen e Asamblesë së Partisë Socialiste. Teksa ka kërkuar një mandat të tretë qeverisës, ai ka thënë se PS është e mira e vetme në politikën shqiptare.


“Ne nuk jemi e keqja më e vogël në këtë vend, por jemi e mira e vetme në politikën shqiptare”, tha Rama.


6 Comments

  1. Ti dhe soji jot i ndyre jeni turpi dhe felliqesirat me te medha qe e ndyjne kete vend me hajduterine, mashtrimin dhe propaganden e tyre te peshtire.

  2. Kur nje njeri thote per veten se jam me i miri dhmth qe eshte më muti. Dhe per doçin muti eshte i mire,pra më mut se ky nuk ka, keshtu qe si mut ka te drejte.

  3. Krimineli pasi ben vrasjen kthehet gjithmonë tek vëndi krimit pasi plaçkitur me lloj lloj tenderash fiktivë ka zhytur breza në borxhe me damjanin e naftës me ilir beqian në shëndetësi me spirooalin në dogana ttani vjen dhe na flet neve antarëve të partis socialiste se ju kemi lënë mebarkun bosh 8 vjet se nuk mjaftonin milionat vetëm për Taulantët na jepni votën se ne do ndryshojmë ujku qimen e ndryshon po zakonin kurrë kta janë më të babziturit rilindas dhejo socalist ,të keqen e Fatos Nanos edhe Ilir Meta parti socialiste është të paktën nuk çon njerëz të pa shkolluar brenda në kuvend siç bën Edi rama ku jaë socialistët Rexhep Mejdani etë tjerë do jet qyfyre e madhe kur i ghati të kthehet me këmbë përpjet nuk do kemi as tanke rrugës për korona

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu