• |
ide | kryesore

Korçë/ I moshuari bie nga zetori dhe humb jetën

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia ka zbuluar detajet e vdekjes së 60 vjeçarit në fshatin Dishnicë të Korçës. Sipas uniformave blu, viktima Kostika Nunka ka qenë duke lëvizur me një mjet tip zetor me drejtues shtetasin A.Sh, nga ku dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga rimorkio e këtij mjeti dhe për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.


Drejtuesi i mjetit është shoqëruar  nga shërbimet e policisë për veprime të mëtejshme proceduriale.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu