• |
ide | kryesore

Pas anullimit të turit, çfarë suprizash ka rezervuar për fansat Dua Lipa

-Instant, Paparazzi, Slider

Pandemia ka krijura kushte të reja dhe na ka ‘ndaluar’ një sërë gjërash që i bënim para saj. Një ndër fushat më të prekura është edhe muzika, pasi siç e dimë shumë koncerte janë anuluar pasi nxisin grumbullimet.
Pasojat e saj po i ndjen edhe Dua, e cila ka njoftuar pak më parë se turneun e saj europian që e kishte planifikuar për në janar dhe shkurt do e shtyjë për shkak të pandemisë së Covid-19 për në shtator dhe tetor.


Në një postim në rrjetet sociale, artistja më e njohur shqiptare shkruan se biletat mbeten të vlefshme, teksa na premton surpriza të mëdha gjatë kësaj kohe.
Me zemrën e thyer do të shty turneun tim të ardhshëm evropian për në shtator dhe tetor 2021. Ne kemi vazhduar të monitorojmë këtë situatë të paparë dhe në ndryshim, dhe është bërë e qartë se nuk është e mundur të vazhdohet me turneun në janar dhe shkurt . Ju lutemi mbani biletat tuaja pasi ato mbesin të vlefshme për datat e planifikuara. Më mungon të jem në turne më së shumti gjatë kësaj kohe dhe mezi pres të ribashkohem me të gjithë dhe të festoj së shpejti !! Ndërkohë ju premtoj se do sjellë disa gjëra shumë të bukura, që shpresoj se do t’ju pëlqejnë. Qëndroni të sigurt dhe kujdesuni për veten tuaj. X Dua


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu