• |
ide | kryesore

Hetimet e SPAK, merret në pyetje e shpëtuara nga kampi i Al-Hol në Siri

-Instant, Lajme, Të fundit

Floreta Rasha, e kthyer ditën e djeshme nga kampi Al-Hol së bashku dhe tre fëmijët e saj të mitur do të merret në pyetje nga SPAK.


Prokuroria e Posaçme Anti-korrupsion, e cila aktualisht duket se e ka shkëputur vëmendjen nga disa prej temave më të nxehta të ditës, do të hetojë  Floreta Rashën, nëse ajo ka marrë pjesë në ndonjë sulm terrorist gjatë 7 viteve të qëndrimit në Siri.


Diamant Rasha, bashkëshorti i të hetuarës, u vra gjatë luftimeve në Siri.

Femijët e mitur që kthehen nga Siria nuk kanë asnjë përgjegjësi penale.

 

4 Comments

  1. ja dhe aSPAKu po punon….. merret me floreshen e shkrete qe i mori zoti mendte.

    Pra aSPAKu nuk gjeti dhe nuk ka asnje afere korrupioni qeveritar apo bashkiak …po investohet ne ceshtje globale terrorizmi!!!! o zot cfare delirantesh te qellimshem aspaksat!

    cudi e madhe vertet ! asnje ceshtje per be per korrupsion, asnje peshk i madh , vetem ylli ndroqi , floresha dhe komisioneret e vdekur te shijakut…

    te dhjefsha mu ne spak , donald lu , romana testarossa vahutin, edi rama dhe xhorxh soros me soj e sorrollop

    ptuuu rrace e ndyre !

  2. tani ja hodhem bythes ,dale te shprehet dhe ajo kurva aziatike e bordello ambasades ,nuk do kemi me as,korrupsion,as vrasje mafjoze,as droge ,as prostitucion.po pse vajten ata atje per cfare arsye ,se ishin ne pune ,rroga te majme kishin,mjeksine pa leke ,arsimin pa leke ,ngritje pagash pa fund ,apo donin te provonin vuajtjet .duke pare parajsen e bandes rama preferuan te rrezikojne sic po ben pjesa me e madhe e shqiptareve qe po ndiqen nga banda rama dhe mafja e ambasades amerikane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu