• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ditën e sotme Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara shiu.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 12°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 19°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 20°C.


Era do të fryejë në drejtim Verior-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3-4 ballë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu