• |
ide | kryesore

Policia bën kërdinë në Tiranë, prangos 7 persona (Akuzat)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shtatë persona kanë rënë në pranga në Tiranë, ku njëri prej të cilëve ishte shpallur në kërkim, bëri me dije policia.


U kap dhe u bë ekzekutimi i urdhrit të Prokurorit, për shtetasin në kërkim Çim Proshka, 44 vjeç, banues në Kavajë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Kavajë, e ka dënuar me 1 vit e 4 muaj burg.


Gjithashtu u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit D.S., 59 vjeç, sepse kundërshtoi punonjësit e Policisë Bashkiake, pasi nuk ishte dakord për vendosjen e një mase administrative. Gjithashtu, ky shtetas në tentativë për t’u larguar me mjetin e tij ka dëmtuar lehtë në këmbë punonjësin e Policisë Bashkiake, i cili pas u mjekua doli nga spitali.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.2 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit G.B., 22 vjeç, pasi ka përndjekur dhe ushtruar dhunë psikologjike ndaj të dashurës së tij.

Ndërkohë specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve:

A.G., 37 vjeç, A.B., 42 vjeç, dhe E.K., 43 vjeç, pasi janë kapur në flagrancë duke drejtuar mjetet përkatëse në gjendje të dehur;

A.K., 58 vjeç, pasi në rrugën “5 Maji”, u kap duke drejtuar mjetin pa lejen përkatëse.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

3 Comments

  1. Namin po ben kjo policia e malokut buze kuq, por ndyresirat e verteta i le te bredhin! O!- policia e haleve; e keni harruar themeluesin e Credit Banke, qe u vra para zyres se kkk, dhe nuk e keni gjetur (ose benei sikur nuk e keni gjetur dhe sikur nuk e dini) akoma vrasesin! Por ama jeni te zellshem per tu vjedhur parate njerezve pse nuk vene masken! Or qener te kryeqenit, maska ne rruge nuk ka kuptim sepse po qe se ajri eshte infektuar jemi te gjithe tave edhe ju qente e tepsise, por jo….. nuk eshte keshtu ju vazhdoni vjedhjen, duke ju rremvbyer edha ato dy leke qe shquiptaret kane ne xhep! TE SHKERDHYER ME BREZA, E TE NDYRE ME FARE E FIS! Po ja kaloni edhe kryeqenit!!!! FAMIJET KOMPLET kuti keni ZAGARE zorresh!!!!

  2. Namin po ben kjo policia e malokut buze kuq, por ndyresirat e verteta i le te bredhin! O!- policia e haleve; e keni harruar themeluesin e Credit Banke, qe u vra para zyres se kkk, dhe nuk e keni gjetur (ose benei sikur nuk e keni gjetur dhe sikur nuk e dini) akoma vrasesin! Por ama jeni te zellshem per tu vjedhur parate njerezve pse nuk vene masken! Or qener te kryeqenit, maska ne rruge nuk ka kuptim sepse po qe se ajri eshte infektuar jemi te gjithe ne rrezik edhe ju qente e tepsise, por jo….. nuk eshte keshtu…….. ju vazhdoni vjedhjen, duke ju rremvbyer ede ato dy leke qe shquiptaret kane ne xhep! TE SHKERDHYER ME BREZA, E TE NDYRE ME FARE E FIS! Po ja kaloni edhe kryeqenit!!!! FAMIJET KOMPLET ku ti keni ZAGARE ZORRAXHI!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu