• |
ide | kryesore

Plas arma në Bulqizë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në Bulqizë plas arma. Raportohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një makine.


Drejtuesi i mjetit u ka shpëtuar plumbave, duke i mbijetuar kësisoj atentatit.


Policia ka nisur hetimet dhe ka rrethuar zonën, ndërsa po merret në pyetje personi që ishte në shënjestër të atentatit, shtetasi E.T. nëse ka pasur konflikte të mëhershme me shtetas të caktuar.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu