• |
ide | kryesore

Rama thumbon Metën për ditëlindjen e Bes Kallakut: Shembull skandaloz, spektakël i pështirë!

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryeministri ka sulmuar sërish kreun e shtetit, për pjesëmarrjen e tij në ditëlindjen e Bes Kallakut në kushtet e pandemisë. Një “shembull skandaloz” dhe “një spektakël i pështirë karshilliku” e ka quajtur Rama ditëlindjen e humoristit, që u shoqërua me gjobitjen e lokalit dhe të të gjithë të pranishmëve aty.


“Shembulli më skandaloz i presidentit të republikës, nga Zonja e Parë dhe e gjithë çeta e tyre, ndërkohë që është e qartë për të gjithë që nuk mund të ketë grumbullime dhe nuk mund të bëhen festa e dasma. Këta na shfaqen në një spektakël të pështirë të karshillëkut jo vetëm me ligjin por edhe me shëndetin e të tjerëve, nëse nuk janë të interesuar për shendetin e tyre” tha Rama.


Lexo edhe: Gjoba në ditëlindjen e Bes Kallakut/ Meta paralajmëron policët: Do përfundojnë si ata të Mubarakut

9 Comments

  1. Meta do qe te tjeret ta zbatojne ligjin, cirret e perdridhet, po vete, bashke me politikanet (fut edhe Kac Islamin) nuk do ta zbatoje. Politikanet nuk kane vetem privilegje por edhe pergjegjesi(mbi te gjitha)..Sjellje te tilla te qytetarit te pare te vendit, nuk jane normale!

 1. @(Timonier – Timon – Tim)
  Ti po llap per spektakel te peshtire!!!
  Ti gjithmone ne spektakel te peshtire je.
  Jo vetem per drejtimin dhe spektaklin skandaloz ne krye te qeverise shqiptare.
  Jo vetem per kombinacionin atlete te bardha adidas – poture te zeza – kollare me lule.
  Jo vetem per letren plot admirim drejtuar sportistit serb ithetar i deklaruar i gjakpiresve Arkan dhe Sllobodan.

 2. Çdo gje qe ka te beje me ty eshte e peshtire,edvin rama !
  Miqesia jote me bandite,miqesia jote me baxhella qe i ke bere ministre,miqesia jote me hajdute te sprovuar qe i ke ministra dhe kapo nen ze,miqesia jote me Serbet dhe adhurimi ndaj tyre,miqesia jote me çdo qenije te peshtire qe ka nxjerre ky komb,jane dhe flasin me shume se çdo gje qe ti je ?!
  Kur te duhej per vota,ilir metes iu fute ne bythi lepive ate dhe deshmitareve atyprezent,ju vinte ndot nga perulesia jote deri ne neveri !
  Tani i peshtire,cili mekembesi hajdut-njemetrosh i Elisa Spiropalit ne Kolonje ?
  Sa fonde ka prokuruar ai morri i vogel qe eshte i yti,pleh ?!
  Nga i erdhen gjithe ato para ?Pyete pak Spiropalin sa ka marre,30 % apo me shume ?!
  Qenije me te ndyre,te piste e te peshtire se ti shpirtmut nuk ka !
  Ti qe perdhos te vdekurit,qe vjedh e perqesh te gjallet,krijon kaseta e media incerator,ti je ,nuk ben nena te dyte ne glob me felliqesire se ti ?!I ke te gjitha veset me te shemtuara qe ka nje human,mbase dhe johuman !
  E ata qe te mbrojne ty,duhet medeomos ta gjejne veten ne rreshtat e mesiperm,funderrinat!

 3. I paska mbet hatri Rames qe nuk eshte ftuar. O IDIOT k/minister, po ke kohe te merresh me budallalleqet e te tjereve. Me kete pandemi nuk duhet te te zere gjumi per ato dhjetra kufoma te dergjura ne morg e per t e infektuarit qe nr. i tyre rritet cdo dite.

 4. Ky eshte nje gomarllik me brire. Mire atij fshatarit me Ijen qe nuk i interesokan situata me rregullat, por presidentin ku e con mushka?!

  Ne mezor presim te perzejme kte trapin e gjate, nderkohe ktu e mer vesh qe kto mbajne njeri me shume ere se tjetri.

  Populli abuzues, politikanet abuzues! Nuk e di kur do e nxjerrim anen tone te mire e te thyejme kete rreth vicioz…

 5. Gjobat e vena ne kete rast jane te drejta , po komenti per spektakel te peshtire,nuk i shkon kryeministrit. Ai vetem te tilla performon ne cdo dalje te tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu