• |
ide | kryesore

Megan Fox paraqet kërkesën për divorc

-Instant, Paparazzi, Slider

Megan Fox ka bërë zyrtarisht kërkesë për divorc nga bashkëshorti i saj, Brian Austin Green, sipas një raportimi.


Për TMZ, duke cituar dokumentet e gjykatës, aktorja 34 vjeçare thuhet se bëri këtë të mërkurën.Në fillim të këtij viti, Green ndërkohë konfirmoi se çifti ishte ndarë pas gati dhjetë vjet martese. Ish çifti ndajnë tre fëmijë së bashku, djemtë Noah, 8 vjeç, Bodhi, 6 vjeç dhe Journey, 4 vjeç.


Fox po kërkon kujdestari të përbashkët ligjore dhe fizike, raporton TMZ.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu